דף הבית / אלקטרו \ האוס רמיקסים - Electro \ House Remixes / (5 גרסאות) – Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right

(5 גרסאות) – Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right

מפיק הדאנס המוביל סמואל בלאכר והווקאליסטית המשובחת מיה ממן (כוכב נולד 1) בשיר דאנס/האוס מקורי חדש, קליט, סוחף, עמוס באנרגיה, מלודיה ווקאליות – Mr. Right

שחרור רשמי כאן אצלנו!!!
אחרי החידוש המוצלח ללהיט Reflections Of My Life, אשר נכנס כמעט לכל תחנת רדיו בארץ (נבחר למקום ראשון ב 2 תחנות), וגם דורג במקום מוביל בדירוג המכירות של האתר המאוד מוכר בינ"ל ג'ונו, מגיע סינגל חדש, מקורי, עמוס באנרגיה, מלודיה ווקאליות עמוקה. השיר זוכה במקביל גם להפצה בינ"ל ומלווה ברמיקסים של מפיקים מעניינים, ביניהם מיקיאגי ("נוער שוליים").
המפיק והיוצר סמואל בלאכר עבד עם שמות מובילים בארץ ובחו"ל, בין היתר: אתניקס, סגיב כהן, אפיפוני, איתי קלדרון, ג'ורג'י פורג'י, רייצ'ל מקפרליין ועוד. הפקות קודמות שלו זכו להשמעות רבות במגוון תחנות רדיו (כולל כניסה לפלייליסטים), טלוויזיה ומועדונים, זכו להישגים נאים במצעדים וקיבלו סיקור תקשורתי משמעותי.

סמואל ומיה שחררו יחד כבר מספר שירים ואף הופיעו איתם במסיבות ואירועים רבים, כולל הופעת חוף ענקית מול כ 80,000 איש בתל אביב, לצד אמנים מובילים (הנרי, איתי קלדרון ועוד).
כאמור, במקביל להפצה בארץ, השיר משוחרר בחו"ל. בנוסף, CdPool – שירות פרומו אירופאי מוביל, גדול ומוכר אשר מפיץ טראקים חדשים ע"פ בחירתו לאנשי מפתח בתעשייה המנויים עליו – בחר להפיץ את השיר (כחלק ממספר בודד של שירים אותם הוא מפיץ כל חודש).

Mr. Right מלווה ברמיקסים מעניינים: בשחרור כעת כלול רמיקס של מיקיאגי הזכור מהלהקה המיתולוגית "נוער שוליים", ובהמשך צפוי להשתחרר גם רמיקס של המפיק הבריטי Paul Havoc אשר עבד עם זמרות מאוד מוכרות (כגון רייצ'ל מקפרליין ששרה את הלהיט “Take Me To The Clouds Above”) וגם רמיקס של תומר מזרחי, דיג'יי בליין הבית של עופר נסים.

מיה ממן היא מחלוצות כוכב נולד, השתתפה בעונה הראשונה של התוכנית (לצד נינט, שירי מימון ועוד). בעבר שחררה את הסינגל "אהבה בשלט רחוק" אשר הגיע למקום ראשון בערוץ 24
קבלו את כל 5 הגרסאות ללהיט הנהדר הזה:
1) גרסת Original mix Radio edit
(Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right (Original mix Radio edit
2) גרסת Original mix Extended edit
(Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right (Original mix Extended edit
3) גרסת Original mix Dub-Instrumental edit
(Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right (Original mix Dub-Instrumental edit
4) גרסת Mickiyagi's remix
(Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right (Mickiyagi's remix
5) גרסת DJ Malka remix
(Samuel Blacher feat. Maya Maman – Mr. Right (DJ Malka remix
כל הגרסאות לוהטות מומלץ בחום להתעדכן!!!
יש ללחוץ על "SKIP AD" בצד ימין למעלה

הצטרפו לטלגרם שלנו

אולי זה יעניין אותך

(Dennis Lloyd – Alien (Kobi Shaltiel Remix

(Dennis Lloyd – Alien (Kobi Shaltiel Remix